Yusuf Tunçoğlu
Yusuf Tunçoğlu
Tam bir Arıza tespit ve çözüm merkezi.personel, profesyonel,ilgili,alakalı ve güler yüzlü. hepsi işinin ehli.benim courirer aracımın partikül arızasını4 saat gibi kısa bir sürede, kesin çözüm bulup arızasını giderdiler,tekrar tekrar test edip,garanti vererek,teslim ettiler. Hüseyin bey ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederim . çalışma hayatlarında başarılar diliyorum.
Cevdet Avsar
Cevdet Avsar
İşlerine çok hakimler en iyi hizmeti en kısa sürede ve gerekli bilgileri de detaylarıyla verdiler. Tüm ekibe teşekkürler. Cevdet Avşar
Bilal Bekci
Bilal Bekci
2008 model arabam çekmiyodu rampalarda kalıyodum hedef egreyi yaptı şimdi yolda tutamıyom ve yakıt çok düştü
metin taniska
metin taniska
Temiz ve iyi işçilik.altay ustamız teşekkür ederim ilgi ve alakası çok güzel esnaf bir arkadaş. Herşey mükemmel. Metin Tanıska
EMRE YAVAŞ
EMRE YAVAŞ
@hedefdiagnostic 1 günde DPF iptali yapılmış ama ciddi sorunlar yaşayan Chevrolet Captiva aracımızın duman ve diğer tüm arızalarını çözüp teslim etti. 2 aydır izmirde gezmediğimiz yer kalmamıştı. Geç tanıştık kendileri ile, herşey için Hüseyin beye çok teşekkür ederiz. Kesinlikle tek doğru adres. Allah razı olsun hedef teknoloji ailesinden.
DEEP FOOTBALL
DEEP FOOTBALL
Partikül filtresi iptali için gittim yaptılar bir sorun yaşadım bu işlemle ilgili sağolsun yaptıkları işin arkasinda durup araçla ilgilenip sorunu çözdüler tavsiye ederim
Yusuf Cem Kuran
Yusuf Cem Kuran
AdBlue için aracımızı sabah bıraktık akşam teslim aldık. İyi hizmet için teşekkürler.
ENGİN BOYACI
ENGİN BOYACI
İşinin ehli insanlar, çok memnun kaldım

DPF Partikül iptalinin Avantajları

  • DPF tıkanması sorununu ortadan kaldırır. DPF filtreleri, özellikle kısa mesafeli sürüşlerde veya soğuk havalarda tıkanmaya meyillidir. DPF iptali ile bu sorunu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Motor gücünü artırır. DPF sistemi, motor gücünü %30-40 oranında düşürebilir. DPF iptali ile motorunuzun gücünü orijinal haline geri getirebilirsiniz.
  • Yakıt tasarrufu sağlar. DPF sistemi, yakıt tüketimini artırabilir. DPF iptali ile yakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Forum Bornova Karşısı

2.Sanayi Girişinde Hizmetinizdeyiz

0532 459 51 90

Hedef Ecu ile DPF iptali nasıl yapılır?

Hedef Ecu, DPF iptali işlemini uzman ekibi ve son teknoloji cihazları ile garantili olarak gerçekleştirir. İşlem, aracınızın motor kontrol ünitesindeki (ECU) DPF parametrelerinin silinmesi ve egzoz sisteminden DPF filtresinin çıkarılmasıyla gerçekleştirilir.

Hedef Ecu ile DPF iptali için fiyat

DPF iptali işleminin fiyatı, aracınızın markasına, modeline ve motor hacmine göre değişmektedir.

Hedef Ecu ile DPF iptali, aracınızın performansını ve yakıt verimliliğini artırmanın en etkili yoludur. Hedef Ecu’nun uzman ekibinden DPF iptali hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçin.

DPF Sisteminin Kullanım Alanları, Avantajları ve Dezavantajları

DPF sistemi yukarıda da bahsettiğimiz gibi Euro 4 emisyon sınıfına sahip araçların bazılarında, Euro 5 ve Euro 6 emisyon araçlarda dizel araçların tamamında mevcuttur. Doğayı ve atmosferi korumak için yapılan bu sistem avantajları olduğu kadar bazı durumlarda büyük dezavantajları vardır. En bilinen sorun çalışan bu sistemin arızalanması ve tamirinin mümkün olmaması ya da çok az kişinin yapmasıdır.

Tamiri yapılmaz ise filtrenin tıkanması sonucu sürekli arıza lambası yakması, tıkanıklık yüzünden motora geri basınç yaparak sübabları bozabilme yada zaman ayarını kaçırarak motorun vuruntulu çalışmasına ve hatta bazı araçlarda dpf sistemi çalışmadığı için aracın kendi gücünü bilerek kısıtladığı (%30 – %40 a kadar) ve kimi araçlarında filtresi dolu olduğu için çalışmadığı bilinmektedir. Tamir edilecek ya da değiştirilen bu sistem fabrikada takılan sistem kadar uyumlu ve sorunsuz olmayacağı için çoğu kişi DPF iptaline gitmektedir.

Hemen Arayın
WhatsApp