Erzurum AdBlue İptali

Euro 4, Euro 5 ve Euro 6 standartlarında ki kamyon, otobüs, tır, iş makinaları ve bazı binek araçlarda kullanılan adblue sistemlerinin iptal edilerek (emulator veya ecu programlama vasıtasıyla) yaşanan sorunların çözülmesidir. Gerçekleştirilecek işlem her markaya göre değişiklik göstermektedir. Adblue iptalinde yapılan işlem, sistemin by-pass edilmesidir. Uygulama sonucunda araca hiçbir zarar gelmeyecektir.

Hemen Arayın: 0850 346 58 18

Erzurum DPF İptali

DPF iptali ile araçta ana 2 işlem yapılır. 1 tanesi motor (ECU) dan DPF parametrelerinin tamamen silinmesi diğer işlem ise Egzozun içindeki filtrenin kırılması ya da çıkartılıp yerine boş egzoz takılarak egzoz gazı motordan çıkış yaparken filtreye takılmasını önlemektir.

Hedef Teknoloji Erzurum Bayisi Otolar Servis ile sorunsuz şekilde Dizel Partikül Filtresi iptali işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Hemen Arayın: 0850 346 58 18

Erzurum EGR İptali

EGR açılım olarak Exhaust Gas Recirculation – Egzoz Gazı Geri Dönüşümü anlamına gelir. Kara taşıtlarında yer alan elektropnomatik bir valftir. Motor içerisinde ki bu valf, egzoz gazının devir daim işlemlerinde aktif rol alır. Aracın performansına göre zamanla kirlenme, paslanma ve yıpranmalardan dolayı zarar veren EGR aracın arızalanmasına da sebep olur.

Hemen Arayın: 0850 346 58 18

Hemen Arayın